O turystyce

Zobacz więcej informacji - Zobacz więcej tutaj - Przeczytaj pełną wersję tutaj - Przejdź do pełnej wersji - Odwiedź stronę internetową - Wypróbuj - Sprawdź - Kup - kliknij tutaj - Kliknij Ikariam to gra strategiczna osadzona w starożytnym świecie – już tylko to sprawia, że powinien zapoznać się z nią dosłownie każdy amator takich właśnie klimatów. Gracze mogą się tu spotkać z bardzo rozbudowanymi kwestiami ekonomicznym, przez co tytuł ten wymaga od nas naprawdę sporego wysiłku umysłowego. Naszym najważniejszym zadaniem jest zbudowanie własnego państwa które byłoby w stanie konkurować z pozostałymi graczami, co naturalnie nie jest łatwe.
A to z jakiego powodu? Cóż, to pewnie raczej żadne zaskoczenie, ale takie strony rozrywkowe jak na przykład gryplaneta.pl są prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Kiedy całkowicie nie mamy nic interesującego do robienia, to wystarczy zajrzeć pod adres gryplaneta.pl, aby nareszcie mieć okazję zabawić się. Chociaż nie samymi grami użytkownik komputera żyje... Gdyby tak było, to w końcu ciężko myśleć, że komputery i Sieć aż tak szybko by się rozwijały. Tak naprawdę sytuacja jest taka, że gdy człowiek bardzo umiejętnie podchodzi do Sieci, generalnie nowych technologii, trafi na wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu. I zapewne z tego powodu większość z nas niemal nie może wyobrazić dla siebie funkcjonowania bez Internetu.
Chociaż media lubią zrzucać winę za różnego rodzaju niemiłe wydarzenia - na przykład strzelaniny w amerykańskich szkołach, na gry, to ciężko to móc zrozumieć. Weźmy chociażby amerykański film To nie jest kraj dla starych ludzi - bardzo dokładnie zostało w nim pokazane, iż zło siedzi w nas od zawsze. A więc jeżeli na świecie mieszka siedem miliardów ludzi, to ciężko jakoś się dziwić, że dochodzi do jakichś tragedii. Choć naturalnie są takie kraje, w których jest więcej takich zdarzeń, niż w innych państwach. Czyli ustalone - nie ma najmniejszego związku między grami komputerowymi, a patologicznymi zachowaniami. Ciężko tak naprawdę brać na poważnie opinię tych osób, które myślą inaczej.
Niezwykle interesującą propozycją dla wszystkich miłośników średniowiecza bez wątpienia będzie gra KingsAge, która cieszy się obecnie szerokim gronem miłośników. Gracz wciela się tu w króla średniowiecznego państwa, zaś jego najważniejszym celem jest rozwinięcie się do jak najwyższego poziomu. Nie jest to jednak proste, bowiem w grze spotkamy się z niezwykle zaawansowanymi kwestiami gospodarczymi oraz militarnymi, zatem musimy zatroszczyć się w tym celu o całe mnóstwo różnych kwestii.